PŘÍSTUPOVÉ A DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY (EKV, ACS)

  Přístupový systém, nebo-li elektronická kontrola vstupu (EKV), úspěšně nahrazuje klasické klíče všude tam, kde je potřeba zabezpečit vstup do místnosti, oddělení nebo objektu. Přístupový systém zaměstnance rozpozná okamžitě po přiložení čipu nebo otisku prstu k přístupovému terminálu umístěného u vybraných dveří. Při použití přístupového systému tedy odpadá nutnost nosit s sebou klíče a tím i odpadá hrozba, že by byla vytvořena kopie klíče a případně tak umožněn neoprávněný vstup. Díky přístupovému systému navíc získáte přehled o pohybu zaměstnanců v prostorách vaší firmy.

Přístupový systém může být nasazen samostatně nebo jako součást docházkového systému, který umožní vstup při evidenci příchodu nebo podle předepsané pracovní doby.

V rámci přístupových systémů vám nabízíme přístupové terminály na čipy nebo otisky prstů.

Pro rozsáhlejší realizace pak můžete využít přístupový kontrolér s externími čidly na otisky prstů nebo čipy.

Poskytuje komplexní služby v oblasti přístupových a docházkových systémů. Instalujeme kvalitní a spolehlivé systémy od předních výrobců a dodavatelů.

V rámci dodávky přístupových systémů můžeme také zajistit mechanické zábranné prostředky, jako jsou např. turnikety, brány, závory, sloupky, zábradlí a podobně.

 
   © 2009-2022 Elektroservis Broumov - Lubomír Pohl, Hesseliova 329, 550 01 Broumov