TELEVIZNÍ ROZVODY STA, DIGITÁLNÍ PŘÍJEM DVB-T2

  Zajišťujeme montáže rozvodů společné antény (STA), všech typů televizních a satelitních antén. Dovoz zařízení až na místo zakázky, montáže stožárů, renovace a montáž televizní chrozvodů (metalických i optických) antén, měření signálu.

Rozsah dodávky je od anténního systému přes aktivní technologii hlavní stanice, koaxiální a optické rozvody až po koncové zařízení (DVB-T2 přijímače, DVB-S/S2 přijímače, DAB, TV přijímače, dekódovací moduly, karty). Práce zahrnuje montáž stožáru, montáž antén, montáž satelitní antény, konvertorů (LNB), oživení a nastavení hlavní stanice , filtrů LTE , transmodulátorů , procesorů , kaskádových a DiSEqC switchů , domovních a linkových zesilovačů , montáž rozvodů koaxiálních kabelů do jednotlivých účastnických zásuvek. Dále pak připojení a naladění televizních přijímačů a finální předvedení zákazníkovi.

Pro větší objekty, např. hotely, nemocnice, ubytovny apod. zajišťujeme komplexní služby na klíč. Jedná se o prvotní měření signálu v daném místě, návrhu nejefektivnějšího řešení technologie pro daný objekt až po následnou dodávku a montáž a zprovoznění celého systému.

Dále naše společnost nabízí dodávky a montáže domácích telefonů a videotelefonů pro všechny druhy budov (od administrativních, panelových až po menší bytové a rodinné domy).

 
   © 2009-2022 Elektroservis Broumov - Lubomír Pohl, Hesseliova 329, 550 01 Broumov