Systémy EZS

Pro Váš rodinný dům, chatu, kanceláře, sklady a další objekty Vám nainstalujeme moderní elektronický zabezpečovací systém. Nabízíme poplachové ústředny a detektory různých provedení a značek. Celý systém Vám navrhneme "na klíč", v souladu s Vašimi požadavky, našimi zkušenostmi, obecně platnými zásadami a normami a pravidly pojišťoven. Firma používá výhradně kvalitní a spolehlivé komponenty. Pro náročné aplikace a komplexní ochranu významných objektů navrhujeme Integrované bezpečnostní systémy, které jsou řízeny speciální softwarovou nadstavbou a ovládány přes PC. Poplachový výstup na PCO bezpečnostní agentury, Policie ČR nebo na Váš mobilní telefon není problém!

Riziko požáru chápe téměř každý, ale přesto mnozí z nás tuto oblast podceňují. Pro Váš objekt Vám nainstalujeme kvalitní elektronickou požární signalizaci nové generace, a to v konvenčním nebo adresném provedení. Poplachové zprávy jsou přenášeny na PCO. Majitelům rodinných domů a menších objektů nabízíme možnost doplnění požárních hlásičů do stávajícího zabezpečovacího zařízení.
Systémy EZS slouží k ochraně osob a majetku. Jsou to elektronická zařízení, která chrání osoby i majetek nacházející se v zabezpečené oblasti. Neoprávněný vstup identifikují pomocí detektorů reagujících na rozbití skla, pohyb, otevření dveří atd. V případě osobního napadení nebo zdravotních potíží lze tísňovými tlačítky aktivovat tichý nebo hlasitý poplach. Reakcí na tyto události může být spuštění vnitřní případně vnější sirény nebo přenos informace o poplachu prostřednictvím komunikátoru na místo odkud může být zajištěna potřebná reakce. K přenosu může být použita jak pevná telefonní linka tak síť GSM.

Ve specifických případech, např. střežení velmi odlehlých opuštěných objektů, lze jako reakci na napadení objektu aktivovat spouštěč obranných plynů, které zaplynují objekt.

Ovládání je uzpůsobené tak aby nečinilo potíže dětem ani starším lidem. Standardní ovládání z klávesnice lze doplnit případně identifikačními čipy, které se přikládají ke kontaktním nebo bezkontaktním čtecím zařízením.

Trend vývoje těchto systémů směřuje k jejich všestrannějšímu využití. Měření venkovní a vnější teploty, řízení nebo dálkové ovládání topných a závlahových systémů, využití jako hlasitého telefonu, budíku, rozhlasového přijímače nebo záznamníku, to vše jsou funkce které dnešní zabezpečovací zařízení již mnohdy poskytují.

Jako vhodný doplněk k systémům EZS Vám můžeme nabídnout doplňková požární čidla (v případě, že v objektu není standardní elektrická požární signalizace), jednoduché kamerové systémy, nebo pro Vás zajistíme montáž mechanických ochranných prvků (bezpečnostní dveře a zámky, mříže, bezpečnostní folie atd.).
Elektronické přístupové systémy (ACS)

Máte neustálé potíže s nekontrolovaným pohybem cizích osob ve Vašeho objektu? Není nic jednoduššího! Elektronické přístupové systémy (ACS) v součinnosti s automatickým otevíráním dveří, vjezdových závor, turniketů atp. zamezí nekontrolovanému přístupu cizích osob a vjezdu vozidel. Nabízíme Vám dotykové i bezdotykové identifikační systémy s vysokým stupněm bezpečnosti a spolehlivou funkčností. Instalujeme elektrické dveřní zámky, vjezdové závory, turnikety i branky. Softwarová podpora pracuje běžně pod systémem Windows. Systémy ACS umožňují funkční spolupráci se všemi elektronickými zabezpečovacími systémy.

 
   © 2009-2018 Elektroservis Broumov - Lubomír Pohl, Hesseliova 329, 550 01 Broumov